Hakkımızda

Hakkımızda

Buca Nakliyat – bucanakliyat.com – İZMİR

Hakkımızda Firmamız taşımacılık piyasasında BUCA EVDEN EVE NAKLİYAT olarak en kaliteli hizmeti sağlamak amacı ile İzmir şehrinde kurulmuştur. Firmamızın kendisine ait , kamyon ve kamyonetleri sayesinde şehir içi ve şehirlerarası taşımacılık hizmeti sunmaktadır. Taşımacılığını gerçekleştireceğimiz bütün eşyalarınızı sigorta kapsamı altına almaktayız. Evden eve taşımacılık piyasasında çok saygın bir yerimiz vardır.

Bu saygınlığı yılların bizlere verdiği iş deneyimsine borçluyuz, her zaman en uzman ve nitelikli hizmeti sunmayı kendimize misyon edindik. Evden eve taşımacılık işi deneyim ve güven ve uzmanlık isteyen bir iştir . Referanslarımız bölümünde önceden çalıştığımız kişi ve kuruluşları listeledik.

Nakliyat kadromuzda bulundurduğumuz elemanlar deneyimli, eğitimli , saygılı ve işini iyi bilen elemanlardır. Buca Nakliyat İzmir şehrinde dünya teknolojilerini takip ederek lojistik altyapısını devamlı yenileyen bir firma olmayı her zaman devam ettirmektedir. Müşteri memnuniyeti bizler için daima ön plandadır ve genel olarak yapmış olduğumuz işten dolayı pek çok insan tarafından saygıyla söz ediliriz, buda bizi nakliyat şirketleri arasında farklı kılıyor.

Sektördeki hakkımızda gelişmeleri ve pazardaki yeni talepleri yakından takip eden firma yönetimi, kuvvetli idari ve mali birikimi ile sektörde öncü şirketlerden biri olmayı devam ettirmektedir. Büyük Nakliyat projelerini hayata geçirmeye devam etmekte olan firmamız kurulduğundan itibaren Türkiye’nin her bölgesinde; öncü ve örnek nitelikte, nitelikli, yenilikçi pek çok projeye imzasını atmıştır.

Üstlendiği hizmetleri zamanında ve beklenen kalite düzeylerinin üstünde tamamlayarak piyasasında ciddi bir saygınlığa ulaşmış olan Buca Nakliyat’ın bugünkü konumuna gelmesinde, personelinin tecrübe ve profesyonelliği ile yönetim kadrosunun geliştirdiği strateji ve organizasyon başarısı etkili olmuştur.