Parça Eşya Taşıma

ileadmin

Parça Eşya Taşıma

Parça eşya taşıma hizmeti İzmir’de oturuyor bir yakınınıza evinizde fazla olan bir kaç eşyayı göndermek istiyorsunuz. Bu birkaç eşyayı boş bir taşıma aracında taşımak maliyetli olacaktır. Bu maliyeti düşürebilecek çözümler varken neden tek nakliye olarak fazla ücret ödeyesiniz. Parça eşya taşımanın indirimli gözüken avantajı burada devreye girmektedir.

Sizin gibi taşımacılık talebinde bulunan kişiler ile önceden bir planlama yapılır. Bu planlama aynı güne getirilir ve eşyalar zamanında adreslere parça parça olarak dağıtılır. Araç tekrar tekrar doldur boşalt yapmadan adreslere eşyaları en kısa zamanda teslim eder. Eşyaların taşınma fiyatlarını işletmenin vermiş olduğu hizmetler belirler siz az ücret ödemek istiyorsanız eşyalarım güvenli bir biçimde gitsin yeter diyorsanız bu fiyatı bir hayli fazla indirebilir.

Eşyaların Nakliyeci Tarafından Taşınması.

Evet bir kaç parça eşyanın taşınmasını sağlayamıyor ve bunu taşıma işletmesinin yapmasını istiyorsanız çok cuzi bir ücretler Buca taşımacılık bunu sizin için yapabilir.

Eşyaları Siz Taşıyın.

Eşyaları kendiniz taşıyarak parça eşya nakliye fiyatını indirebilirsiniz. Kendinize güveniyorsanız firmamız yalnızca eşyanın taşımasını yapar yolda bir zarar gelmeden eşyalar temiz bir biçimde teslimi yapılır.

Ambalaj ve Paketleme işlemlerini Siz Yapın..

Ambalaj işlemleri nakliyat şirketleri tarafından yapılmaktadır. Firmalar eşyaları itinayla ambalajlayarak taşımacılıkla hazır hale getirirler. Bu işlemlerin maliyetleri abartılacak bir boyutta değildir. Fakat fiyatı dibe çekmek istiyorum diyorsanız bunun maliyetlerini hesaplayıp bir düşünün.

Yalnızca Nakliyat Aracı İsteyin..

Nakliyat aracı 599 TL den başlayan fiyatlar ile 2 saat gibi kısa bir sürede temin edilebilir. Parça eşya nakliye avantajı size %40 indirim sağlar. Bu indirimin nedeni aracın bir kaç evin eşyasını hem de nakliyesidir. Şehir içi taşımacılık konusunda Buca taşımacılık çok uygun fiyatlara eşya nakliyatçılığı yapar. Fiyatlarımızın bu denli indirimli olmasının tek sebebi aracı bir kuruluş değiliz.. Kendi bünyemizde taşıma araçlarımız ve personelimizle hizmet sunmaktayız.

Şehirler Arası Parça Eşya Taşıma

Şehirler arası parça eşya göndermek artık çok basit memleketinize veya yazlığınıza göndermek arzu ettiğiniz bir kaç parça eşyanın taşıma fiyatı sizi korkutmasın. Şehir içi nakliyede olduğu gibi Buca taşımacılık tüm şehirlere programlı bir biçimde eşya nakliye hizmeti veriyor.

Köyümdeki veya yazlıkta ki Evime Bir Kaç Parça Eşya Göndermek İstiyorum.

Bu işlemi Buca taşımacılık olarak biz itinayla yapabiliriz. Üstelik eşyaları sizin köyünüze götürmek için aynı köyden başka parça eşyaların taşımacılıkının yapılması da gerekmez. Aynı şehirde bir eşya nakliye işi ile birleştirilerek eşyalarınız kamyonet kasasında ayrı ayrı gideceği yere göre bölüştürülür.

Eşyaların paketlenmesi taşıma aracına yüklenmesi tarafımızca itinayla yapılır. Bu işlemleri sizlerde yapabilirsiniz. Fakat şehirlerarası taşımacılık hizmetlerinde müşterilerimiz genel itibari ile bunları tercih etmiyorlar. Yazlık ve kışlık şehirlere eşya nakliyatçılığı son model problemsiz taşıma aracımız ve personelimizle yapılmaktadır.

Parça Eşya Taşıma Fiyatları

  • Şehirler arası parça eşya taşıma 499 TL’den başlamaktadır.
  • Tek Parça eşya taşıma 399 TL’den başlamaktadır.
  • Parça eşya taşıma Kargo 1 koli ebatlarında 299 TL’den başlamaktadır.
  • Eşya taşıma 699 TL’den başlamaktadır.
  • Şehirler arası Parça eşya taşıma fiyatları 749 TL’den başlamaktadır.
  • Az eşya taşıma 499 TL’den başlamaktadır.
  • İstanbul’dan Ankara’ya Parça eşya taşıma 699-1499 TL’den başlamaktadır.
  • Parça eşya taşıma İstanbul 749 TL’den başlamaktadır.

Yazar hakkında

admin administrator

Bir cevap yazın